OGŁOSZENIE

Rekrutacja do Publicznego Przedszkola w Czudcu od 27.03.2017 do 10.05.2017r.

OGŁOSZENIE

Proszę wypełnić deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego i złożyć u nauczycielek na grupie do 1 kwietnia 2017r.

Uchwała Rady Gminy Czudec w sprawie określenia kryteriów rekrutacji oraz liczby punktów w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkoli publicznych  i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Czudec.

Uchwała Rady Gminy

Uchwała Rady Gminy Czudec w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci w wieku do lat 5  w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Czudec.

Uchwała Rady Gminy

WNIOSEK O PRZYJĘCIE DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2017/2018