INFORMACJA DLA RODZICÓW

Od 22 maja w przedszkolu będą wywieszone listy dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia na nowy rok szkolny 2017/18.
     Prosimy rodziców w dniach od 23 do 31 maja 2017 r. o pisemne potwierdzanie woli uczęszczania dziecka do placówki ( deklaracja o odbywaniu wychowania przedszkolnego 2017/2018).

OGŁOSZENIE

Rekrutacja do Publicznego Przedszkola w Czudcu od 27.03.2017 do 10.05.2017r.

OGŁOSZENIE

Proszę wypełnić deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego i złożyć u nauczycielek na grupie do 1 kwietnia 2017r.

Uchwała Rady Gminy Czudec w sprawie określenia kryteriów rekrutacji oraz liczby punktów w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkoli publicznych  i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Czudec.

Uchwała Rady Gminy

Uchwała Rady Gminy Czudec w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci w wieku do lat 5  w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych prowadzonych przez Gminę Czudec.

Uchwała Rady Gminy

DEKLARACJA O ODBYWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO 2017/2018